Halkalı Merkez Mahallesi, Posta Sokak, Cadde 24 Residans D:140 Halkalı, Küçükçekmece
trende

Başarı Hikayeleri
Anasayfa » Başarı Hikayeleri

EN BÜYÜK GARANTİMİZ YÜZLERDE GÜLÜMSEME

Nutty Scientist hakkında değerli öğretmenler ve velilerin neler düşündüğünü duymaktan keyif alıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini aşağıdaki hikayelerden okuyabilirsiniz.


 

Toplum Merkezi Kamp Hikayesi

Nutty Scientists önerilen iki haftayı dolu dolu geçirmemize katkı sağladı. Program hakkındaki geri dönüşler çok pozitif oldu ve çocuklar kamptan kocaman bir gülümseme ve heyecanla ayrıldılar. Nutty Scientists’in en önemli parçası Toplum Metkezi’nde diğer etkinliklere kıyasla eşsiz ve eğitici bir program sunmalarıydı.
Ana Colls
Biscayne Toplum Merkezi Müdürü

 

Çocuk Hastanesinde Eğlence

Programı deneyimleyen bütün çocuklar inanılmaz pozitif geri dönüşler sağladılar. Hastalarımıza ve ailelere; öğrenmeyi, bilimin eğlenceli yanlarını eğitici ve unutulmaz bir gösteri ile sundukları için Nutty Scientists’e teşekkür ederiz. Etkinlik çok büyük bir başarıydı!
Mia Kisner
Miami Çocuk Hastanesi Koordinatörü

 

Bilimi Sevmek

Oğlum her zaman okulda zor zamanlar geçiriyordu. Öğrenme güçlüğü ve öğretmenlerinin onunla başa çıkamamasından dolayı düşük notlar alıyordu. Geçtiğimiz yıl Nutty Scientists Okul Sonrası Programına katıldığında bilim derslerinden yüksek puanlar almaya başladı! Bu tamamen Nutty Scientists ekibinin başarısıdır!
Lisa V.
Ebeveyn

 

Okulda Nutty

Nutty Scientists Programı öğrenciler için oldukça başarılıdır. Katıldığımız bir projede öğrenciler, sabun yapmaktan oldukça keyif almışlardı. Projelerini bitirebilmek için çok heyecanlı ve aktiftiler. Öğrencilerin geri dönüşümü çok pozitifti ve her biri bir sonraki aşamaya geçmek için hazırlardı. Hepsi o kadar eğlenmişlerdi ki müdürümüz, Nutty Scientists imkanını yaz dönemi boyunca uzattı.
Antonio Marshall
Overtown Gençlik Merkezi, Koordinatör

 

Anaokulu Eğitimi

Anaokulu öğrencilerimiz adına Nutty Scientists’e teşekkür ederiz… Çocuklar oldukça keyifli vakit geçirirken bir iki şey öğrendiler! Bir öğretmen olarak sınıfımda alternatif ve etkili bir parti yapmaktan çok memnun oldum. Deneyler, sunumlar öğrencilerimin yaşlarına uygun ve eğlendiriciydi. Çocukların bilimin içinde yer almasını görmek keyif verici oldu.
Anne Rothe
Anaokulu Öğretmeni

 

Nutty Scientists Akademisi

Nutty Scientists programı öğrencilere inovatif ve uygulamalı aktiviteler sağlamaktadır. Öğrencilerin her biri ayrıntılı düşünerek problem çözmeyi öğrendiler. Programın ardından katılımcıların her biri birkaç aktiviteye daha dahil oldular. Nutty Scientists profesyonel ve okul kurallarına saygılı bir prosedür uyguladı. Nutty Scientists ile çalışmaktan memnuniyet duyduk.
Susana Rivera
Okul Müdürü
Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilir veya Sağ Alt Köşede Bulunan Whatsapp İkonuna Tıklayarak Bizimle İletişime Geçebilirsiniz:
WhatsApp chat