Halkalı Merkez Mahallesi, Posta Sokak, Cadde 24 Residans D:140 Halkalı, Küçükçekmece
trende

Bilim İnsanlarımız
Anasayfa » Bilim İnsanlarımız

Nutty Bilim İnsanlarımız fazlasıyla donanımlıdır.

NuttyScientists olarak öğretmenlerimizin seçimiyle fazlasıyla ilgileniyoruz. Öğretmenlerimiz seçilmelerinin ardından bilimsel programlarımız ve metodlarımız ile ilgili her bir detayı öğrenecekleri yoğun bir eğitim sürecine giriyorlar.

 

Önce güvenlik, sonra eğlence.

Sunumlarımız çılgın olsa bile oluşabilecek kaosların %100 kontrol altında olduğunu garanti ediyoruz. Eğitmenlerimiz, deneylerin her bir detayını ayrıntılı olarak bilmekte ve çocuklarla çalışma konusunda tecrübe sahibi oluyorlar.

Eğitmenlerimizin okullara ve diğer toplantı alanlarına ulaştırma sorumluluğunu ön planda tutuyoruz. Kurulumdan temizlik aşamasına kadar eğitmenlerimiz, etkinliklerin her detayıyla ilgileniyorlar.

NuttyScientists ile sizin ve çocuğunuzun düşüneceği tek şey eğlenerek öğrenmenin ne kadar mükemmel olduğu!

Nutty Scientists önerilen iki haftayı dolu dolu geçirmemize katkı sağladı. Program hakkındaki geri dönüşler çok pozitif oldu ve çocuklar kamptan kocaman bir gülümseme ve heyecanla ayrıldılar. Nutty Scientists’in en önemli parçası Toplum Metkezi’nde diğer etkinliklere kıyasla eşsiz ve eğitici bir program sunmalarıydı.

Ana Colls, Biscayne Toplum Merkezi Müdürü

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilir veya Sağ Alt Köşede Bulunan Whatsapp İkonuna Tıklayarak Bizimle İletişime Geçebilirsiniz:
WhatsApp chat