Halkalı Merkez Mahallesi, Posta Sokak, Cadde 24 Residans D:140 Halkalı, Küçükçekmece
trende

Sık Sorulan Sorular
Anasayfa » Sık Sorulan Sorular

SIK SORULAN SORULAR

AİLELER/OKULLAR

Okul Sonrası Programları, Kamplar, Sınıf İçi Atölyeleri, Kutlamalar & Partiler, Özel Etkinliker ve Farkındalık Kampanyaları dahil olmak üzere geniş çerçevede programlar sunmaktayız. Her bir program Bilim, Çevre, Teknoloji & Mühendislik, Robotik ve Sağlık & Beslenme temaları içermektedir.

4 – 16 yaş grupları için için uygundur.

Kayıt olunan programın türü ve temasına bağlı olarak özel müfredatlar uygulamaktayız. Ancak her bir programda çocukların bilime bakış açısını değiştirmeyi hedeflemekteyiz. Nutty Scientists metodları ile uygulamalı etkinliklere katılım sağlayarak çocukların öğrenmelerini sağlamaktayız. Çocukların bilimi sevmelerini sağlamanın yanı sıra genç yaşta öz saygı edinmelerine katkıda bulunmaktayız.

Yerel Nutty Scientists merkezine gidip size uygun olan programa katılım sağlayabilirsiniz.

Hiçbir okul veya okul sistemine bağlı çalışmıyoruz ancak sınıf içi programlarımızda ev sahibi okul tarafından onay gerekmektedir. Tüm müfredatlarımız, çocuğunuzun okulda öğrendiği bilimsel kavramları tamamlayıcı şekilde tasarlanmaktadır.

“Nutty Scientist Programı öğrenciler için oldukça başarılıdır. Katıldığımız bir projede öğrenciler, sabun yapmaktan oldukça keyif almışlardı. Projelerini bitirebilmek için çok heyecanlı ve aktiftiler. Öğrencilerin geri dönüşü çok pozitifti ve her biri bir sonraki aşamaya geçmek için hazırlardı. Hepsi o kadar eğlenmişlerdi ki müdürümüz, Nutty Scientists imkanını yaz dönemi boyunca uzattı.”

Antonio Marshall, Overtown Gençlik Merkezi, Koordinatör

FRANCHİSE GENEL SORULAR

Önceki tecrübeleriniz Nutty Scientists franchise sahibi olmak için yapılan şeylerin parçası olacaktır. Bilim ile ilgili herhangi bir geçmişe ihtiyacınız yoktur çünkü sizlere bilmeniz gereken her şeyi öğreteceğiz. İş geliştirme, satış ve pazarlama tecrübeleriniz bilimden çok daha önemlidir. Özellikle çocuklarla çalışmaktan keyif alan, toplum için fark yaratmak isteyen kişileri arıyoruz. Kısacası yönetmek istediğiniz sektörü yaşamanız gerekmektedir.

Franchise adaylarımız için çoklu anlaşmalarımız ve Uluslararası Franchise Fırsatları sağlamaktayız. Detaylı bilgi için merkez ofisimizle iletişime geçebilirsiniz.

Nutty Scientists 1996’dan bu yana franchiselarına operasyonel destek olmaktadır. Devam etmekte olan franchise desteğimizin unsurları arasında; kişisel konumunuz, dijital pazarlama, materyallere erişim, sürekli güncellenen deney ve programlar ile AR-GE çalışmaları, şirket ofisine ve profesyonel personele erişim, diğer franchiselarla iletişim bulunmaktadır.

Pazarın nüfusunu ve okul sayısını dikkate alarak özel bir alan sunmaktayız.

Mükemmel! Karşılıklı bilgi edinmek amacıyla keşif süresi başlatacağız. Nutty Scientists franchise hakkında bilgi sahibi olacaksınız ve yeterliliğiniz hakkında bilgi edineceğiz. Ardından karşılıklı olarak ilerleme konusunda karar alacağız. Lütfen başvurma sürecini inceleyiniz.

YATIRIM SORULARI

Nutty Scientists’in iki ayrı franchise modeli vardır. Ev Tipi Franchise daha az maliyetli bir yatırımdır. Fiziksel bir lokasyon gerekmemektedir. Franchise sahibi, programlarımızı, atölyelerimizi, kamplarımızı ve sınıf içi gösterilerimizi diğer alanlarda uygulayabilmektedir. Nutty Scientists Laboratuvarları modelimizde ise fiziksel bir lokasyon gerekmektedir. Her yaştan çocuğun eğlenceli bir şekilde yapılandırılmış, bilimsel kavramları öğrenebileceği bir merkez oluşturulmalıdır.

Yatırım ve Pazarlar sekmemizden tüm franchise seçenekleri ve maliyetlerini bulabilirsiniz.

Nutty Scientists Sınıf İçi Atölyeleri

 

Bir sınıf dolusu çocuğun eğlenirken öğrenmesini sağlamanın en etkili yolu Nutty Scientists Sınıf İçi Atölyeleri’dir. Çocukların dikkatleri asla dağılmayacak!

 

Detaylı Bilgi >

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilir veya Sağ Alt Köşede Bulunan Whatsapp İkonuna Tıklayarak Bizimle İletişime Geçebilirsiniz:
WhatsApp chat