Halkalı Merkez Mahallesi, Posta Sokak, Cadde 24 Residans D:140 Halkalı, Küçükçekmece
trende

Bilim Kampları
Anasayfa » Bilim Kampları

Çocuklar ve Sizin İçin Eğlenceli ve Eğitici Bilim Kampları!

Nutty ScientistsTM kamplarımız çocuklarımıza tabiatı tanıtmak, sevdirmek ve doğa ile bilimin eğlenceli bir biçimde birleştiğini göstermek için bir ortam sağlar. 

 

Çocuklarımıza ‘’Bilimsel ve Çevresel’’ kamp konseptinde en iyi düzeyde eğitim sunuyoruz. Eğlence ve öğrenmeyi birleştiren kamplarımızda her atölyenin bir teması bulunuyor. Bu da çocuklarımızın dikkatlerini yoğunlaştırmalarını ve eğlenerek öğrendikleri bilgilerin akıllarında kalıcılığını arttırıyor. 

 

Şaşırtıcı ve yenilikçi nitelik taşıyan kamplarımız çocuklarımız ve sizin eğitim etkinlikleri ve eğlenceyle harmanlanmış kaliteli bir zaman dilimi geçirmenizi sağlıyor. Kamplarımız, önceden belirlenmiş prensip ve düzen içinde organize edilmekte, zaman yönetimi, kalite kontrol  gibi yönetim süreçlerimizle bizi başarıya taşımaktadır. 

 

Misafirlerimizin beklentileri bizim için oldukça değerli. Bu yüzden her kamp etkinliği misafirlerimizin isteklerine göre yeniden yapılandırılır. Başarımızı dünyanın her yerinden, yüz binlerce çocukla birlikte deneyimleyerek sınadık ve her birinin onayı kocaman gülümsemeleri oldu!

Bilim Kamplarımızla Hedeflerimiz

 


1. Kamp tecrübesi boyunca Nutty Profesörlerimizin de yardımıyla katılımcılarımızın küçük çılgın bilim insanlarına dönüşmesi

2. “Bilimsel Sanat Atölyeleri” ve “İlginç Buluş Projeleri” gibi çeşitli aktivite çalışmaları ile çocukların, eğlenirken doğrudan öğrenmesinin sağlanması

3. Eğlenceli oyunlar ve aktiviteler sayesinde çocuklar uzay hakkında bilgi sahibi olacak, tıp biliminin gizemlerini keşfedecek, muhteşem yapılar inşa edecek ve çok daha fazlasını öğrenecek!

NuttyScientists’ten Bekledikleriniz

 


 

1. Mükemmel planlanmış program

2. Farklı aktif çalışmalar, deneyler ve teorik açıklamalar içeren haftada 1 saatlik aktiviteler

3. Nutty Scientists metoduna göre eğitilmiş öğretmenler

4. Nutty Scientists, tarafından sınıfta olması gereken materyallerin sağlanması

5. Club Nutty Scientists Üyeliği malzemeleri (örn; defter, kalem, diplomalar, olası müze indirimleri, eğitici aktiviteler)

6. Open House etkinliklerine davetiye

7. Ebeveynleri bilgilendirici süreç ve sonuç raporları

Temel Aktiviteler

• Kimyasal Reaksiyonlar

• Işığın Hareketi

• Asit ve Bazlar

• Van de Graaff ile Oynamak

• Gezegenlere Yolculuk

• Maddenin Yoğunluğu

• Harika Tınılar

• Ve çok daha fazlası!

Gereksinimler

• Kayıt ve minimum katılım gerekmektedir

• 3 – 14 yaş arasındaki çocuklar içindir

• Çalışma alanı sağlamak dışında okullar için ekstra maliyeti yoktur

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilir veya Sağ Alt Köşede Bulunan Whatsapp İkonuna Tıklayarak Bizimle İletişime Geçebilirsiniz:
WhatsApp chat