Halkalı Merkez Mahallesi, Posta Sokak, Cadde 24 Residans D:140 Halkalı, Küçükçekmece
trende

Kurum Görüşleri
Anasayfa » Kurum Görüşleri

En büyük garantimiz yüzlerdeki gülümseme.

Nutty Scientist hakkında değerli öğretmenler ve velilerin neler düşündüğünü duymaktan keyif alıyoruz. Müşterilerimizin memnuniyetini aşağıdaki hikayelerden okuyabilirsiniz.


Çocukların Aktif Katılımı

Çocukların aktif olarak katılmaları onları fazlasıyla mutlu etti. Bu beni de mutlu etti, sizlere çok teşekkür ediyorum.
Yasemin Yazıcı
Anaokulu Öğretmeni

Oldukça Zengin Bir İçerik Vardı

Oyun sırasında çocukları oyuna aktif olarak katılım sağlamnızı çocukları mutlu etti. Kartlarla ilgili materyaller zengindi. Kıvırcık'ta Profesör de rollerini gayet güzel oynadılar. Teşekkür Ederiz.
Hülya Şimşek
Anaokulu Öğretmeni

Çocuklar İçin Unutulmaz Anlardı

Çocukların oyuna dahil edilmesi çok keyifliydi onlar için unutulmaz anlara yaşattığınız için teşekkürler.
Berna Balbay
Anaokulu Öğretmeni

Eğlendirici ve Bilgilendirici

Çok eğlenceli ve bilgilendirici bir tiyatro eğitimiydi.
K. Nur Dönmez Özışık
İngilizce Öğretmeni

Çok Farklı Bir Oyun Deneyimiydi

Bir oyun içine serpiştirilmiş deneylerin ve Jules Verne gibi bilim insanlarına ilham verici çalışmalar yapmış bir yazarın çocuklarla bir arada olmasını oldukça başarılı buldum. Çok farklı bir oyun deneyimiydi.
Sevil Avcı
Sınıf Öğretmeni

Öğrenciler Aktif Olarak Katılmaktan Mutlu Oldular

Konularımızla örtüştüğü için öğrencilerimizin ilgisini ve dikkatini çekti. Aktif olarak Katılmaktan Mutlu Oldular.
Çiğdem Aydoğdu
Sınıf Öğretmeni

Bilimin Sıkıcı Olmadığını Kanıtladınız

Fen bilgisi dersinin, bilimin korkutucu veya sıkıcı olmadığının harika bir örneğini sergilediniz. Öğrenciler adına teşekkür ederiz.
Begüm Erdönmez
İngilizce Öğretmeni

Yeni Şeyler Öğrendiler

Sizleri daha sık görmek isteriz. Çocuklar birçok yeni şey öğrenirken aynı zamanda eğlendiler.
Arzu Kaya
Almanca Öğretmeni

Öğrencilerin Dİkkatini Çekti

Performansları ve enerjileri gayet iyi. Öğrencilerin dikkatini çekmeyi ve tüm süre boyunca aktif olmalarını sağlayan öğretici bir çalışma.
Tuğba Kıymaç
İngilizce Öğretmeni

Çocukların İlgisini Çekti

Etkinliklerin olması çocukların çok ilgisini çekti, teşekkür ederiz.
Tuğba Aşık
İdareci

Çocuklar Aktif Olduğu Etkinlikler

Çocukların da aktif olduğu etkinliklerinizin olması oldukça güzel. Teşekkür ederiz.
Gizem Akıncı
Rehber Öğretmen

Çocukların İlgisini Çektiniz

Çocukları deneylere/oyuna katmayı çok güzel yaptılar, çocuklar eğlendi. Konuya girişleri iyiydi, ilgilerini çekebildiler.
Derya Yurt
Öğretmen

Eğitici ve Eğlendiriciydi

Özellikle ana konuya giriş şekillerini oldukça iyi buldum. Konunun eğitici ve eğlendirici şekilde verilmesi çocukların üzerinde oldukça etkili oldu.
Beyza Aydın
Öğretmen

Bilimin Eğlenceli Yanı

Programı deneyimleyen bütün çocuklar inanılmaz pozitif geri dönüşler sağladılar. Hastalarımıza ve ailelere; öğrenmeyi, bilimin eğlenceli yanlarını eğitici ve unutulmaz bir gösteri ile sundukları için Nutty Scientists’e teşekkür ederiz. Etkinlik çok büyük bir başarıydı!
Mia Kisner
Miami Çocuk Hastanesi Koordinatörü

Eşsiz ve Eğitici Bir Program

Nutty Scientists önerilen iki haftayı dolu dolu geçirmemize katkı sağladı. Program hakkındaki geri dönüşler çok pozitif oldu ve çocuklar kamptan kocaman bir gülümseme ve heyecanla ayrıldılar. Nutty Scientists’in en önemli parçası Toplum Metkezi’nde diğer etkinliklere kıyasla eşsiz ve eğitici bir program sunmalarıydı.
Ana Colls
Biscayne Toplum Merkezi Müdürü

Nutty Scientists Sayesinde Uyum Sorunun Çözdü

Oğlum her zaman okulda zor zamanlar geçiriyordu. Öğrenme güçlüğü ve öğretmenlerinin onunla başa çıkamamasından dolayı düşük notlar alıyordu. Geçtiğimiz yıl Nutty Scientists Okul Sonrası Programına katıldığında bilim derslerinden yüksek puanlar almaya başladı! Bu tamamen Nutty Scientists ekibinin başarısıdır!
Lisa V.
Ebeveyn

Çocukların Bilimin İçinde Olması Keyif Verici

Anaokulu öğrencilerimiz adına Nutty Scientists’e teşekkür ederiz… Çocuklar oldukça keyifli vakit geçirirken bir iki şey öğrendiler! Bir öğretmen olarak sınıfımda alternatif ve etkili bir parti yapmaktan çok memnun oldum. Deneyler, sunumlar öğrencilerimin yaşlarına uygun ve eğlendiriciydi. Çocukların bilimin içinde yer almasını görmek keyif verici oldu.
Anne Rothe
Anaokulu Öğretmeni

Çocuklar Proje Yapmayı Sevdi

Nutty Scientists Programı öğrenciler için oldukça başarılıdır. Katıldığımız bir projede öğrenciler, sabun yapmaktan oldukça keyif almışlardı. Projelerini bitirebilmek için çok heyecanlı ve aktiftiler. Öğrencilerin geri dönüşümü çok pozitifti ve her biri bir sonraki aşamaya geçmek için hazırlardı. Hepsi o kadar eğlenmişlerdi ki müdürümüz, Nutty Scientists imkanını yaz dönemi boyunca uzattı.
Antonio Marshall
Overtown Gençlik Merkezi, Koordinatör

Nutty Scientist İle Çalışmaktan Memnun Olduk

Nutty Scientists programı öğrencilere inovatif ve uygulamalı aktiviteler sağlamaktadır. Öğrencilerin her biri ayrıntılı düşünerek problem çözmeyi öğrendiler. Programın ardından katılımcıların her biri birkaç aktiviteye daha dahil oldular. Nutty Scientists profesyonel ve okul kurallarına saygılı bir prosedür uyguladı. Nutty Scientists ile çalışmaktan memnuniyet duyduk.
Susana Rivera
Okul Müdürü
Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilir veya Sağ Alt Köşede Bulunan Whatsapp İkonuna Tıklayarak Bizimle İletişime Geçebilirsiniz:
WhatsApp chat