Halkalı Merkez Mahallesi, Posta Sokak, Cadde 24 Residans D:140 Halkalı, Küçükçekmece
trende

Franchise
Anasayfa » Franchise

Hayatları değiştirmek 

ve toplulukları iyileştirmek için

Nutty Scientists Franchise Fırsatlarına Hoş Geldiniz!

Nutty Scientists her yaştan çocuk grupları için bilimsel aktiviteler sağlayan öncü global bir kuruluştur ve herkes için ideal franchise fırsatları sağlamaktadır. Çocukların bilimi algılayışında bir fark yaratmak istiyorsanız ve okullara, ailelere sunduğumuz hizmetleri pazarda ön plana çıkartabilecek yetenekleriniz varsa, siz de mükemmel bir Nutty Scientists olabilirsiniz!

Dünya Çapındaki Franchise Ağımıza Katılın.

Nutty Scientists 50’ye yakın ülkede faaliyet göstermekte olup her geçen gün büyümeye devam etmektedir. Ana görevi çocukların hayatında bilimin eğlencesini göstererek fark yaratmak olan her franchise’ımızın ülkelerine göre özel rolleri bulunmaktadır.

Franchise Modeli Seçin:

Ev Tipi Franchise

Ev Tipi Franchise daha az maliyetli bir yatırımdır. Fiziksel bir lokasyon gerekmemektedir. Franchise sahibi, programlarımızı, atölyelerimizi, kamplarımızı ve sınıf içi gösterilerimizi diğer alanlarda uygulayabilmektedir.

Nutty Scientists Laboratuvarları

Nutty Scientists Laboratuvarları modelimizde ise fiziksel bir lokasyon gerekmektedir. Her yaştan çocuğun eğlenceli bir şekilde yapılandırılmış, bilimsel kavramları öğrenebileceği bir merkez oluşturulmalıdır.

Çocukların hayatlarına kattığınız değerlerin, kendi hayatınıza katabileceği değerleri keşfedin.

Neden Nutty Scientists?

Konseptimize uygun pazar talebini ve diğer öğretme metodlarından farkımızı okuyun.

Yatırım

Nutty Scientists franchise modelleri ile ilgili yatırım seviyelerine bir göz atın. Dünya genelinde franchise pazarına giriş için düşük maliyetler sunuyoruz.

Tam Destek Servisi

Nutty Scientists franchise destek ekibi; işe alımdan pazarlamaya, sürekli eğitimlerle size destek olmaktadır.

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilir veya Sağ Alt Köşede Bulunan Whatsapp İkonuna Tıklayarak Bizimle İletişime Geçebilirsiniz:
WhatsApp chat