Halkalı Merkez Mahallesi, Posta Sokak, Cadde 24 Residans D:140 Halkalı, Küçükçekmece

Eğitim & Destek
Anasayfa » Franchise » Eğitim & Destek

Eğitim & Destek

 

Nutty Scientists Franchise olmak için her şeye sahip misiniz?

1996’dan bu yana Nutty Scientists franchise imkanı sağlaıyoruz. Size, en iyi müşterileri bulmak ve en özgün programlarla onları etkilemek için gereken her şeyi öğretiyoruz.

Her şey dahil başlangıç eğitimi:

Nutty Scientists Ofisinde 5 Gün

 


 

Yönetim, satış, pazarlama, teknikler, program, şirket politikası ve iş organizasyon sistemleri ile ilgili ilk eğitimleri merkezimizde veriyoruz. Eğitim videolarına ve diğer materyallere erişim hakkı sağlıyoruz.

Destek Ekibimizin Bir Çalışanı ile Sizin İşletmenizde 5 Gün

 


 

İlk eğitmenlerinizi seçip onlara metodlarımızı öğretirken sizlere yardımcı oluyoruz. (Gösterilerimiz ve atölyelerimizde performans gösterebilecek yaratıcı katılımcılar) Daha sonra ilk faaliyetlerinizin organizasyonlarına katkıda bulunuyoruz.

Devam Eden Pazarlama ve Operasyonel Destek


 

•Asıl konumunuz Nutty Scientists web sitesidir. Bu, marka imajımızı koruyarak web sitenizi istediğiniz gibi düzenleme imkanı sağlamaktadır.
•Örnek resimler, videolar, komut dosyaları ve ihtiyaç duyabileceğiniz diğer pazarlama materyallerini Nutty Scientists sisteminden indirebilirsiniz.
•Sayısız atölye ve bilim deneylerine erişim imkanı sunuyoruz. ( Deney ve atölyeler AR-GE çalışmalarına uygun olarak güncellenmektedir.)
•İş saatleri içerisinde telefon veya e posta yoluyla profesyonel ekibimize ulaşabilirsiniz.
•Diğer Nutty Scientists franchiselarıyla sistemimiz aracılığıyla tecrübenizi ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.
•İşletmenizin pazarlama ve gelişimine katkı sağlayacak marka tanıtımı ve atölye materyallerinin ilk setini sağlıyoruz.


Franchise Fırsatları


1) Neden Nutty Scientists?


2) Bize Uygun Musunuz?


3) Eğitim & Destek


4) Yatırım & Pazar


5) Başvuru Süreci


6) Başlangıç


Franchise Görüşleri

Franchise 500

Nutty Scientists, 2018 yılında Entrepreneur Franchise 500 listesinde 353.cü olarak yerini almıştır.

Yatırım Rakamları

 

Her iki Nutty Scientists Franchise modelinin yatırım maliyetlerini inceleyin. Pazara girebilmeniz için düşük maliyetler sunuyoruz.

 

Detaylı Bilgi >

Houston pazarına Nutty Scientists’i getirdiğimiz için çok mutluyuz. Aileler ve çocuklar; okul sonrası eğitimler, atölyeler, kamplar, bilimsel gösteriler veya doğum günü partileri gibi aktivitelerimizi çok seviyor. İlkokul öğrencilerine hayat boyu katkı sağlayacak bir eğitim ile bilim tutkusunu aşılıyoruz. Çocuklar; öğreniyor, gözlemliyor, keşfediyor, deneylere katılıyor ve destekleyici, yaratıcı, eğlenceli bir ortamda sonuçlar çıkartıyor. Çocukların hayatında bir fark yaratmaktan gurur duyuyoruz.

Victoria Lioznyansky, Houston Nutty Scientists Sahibi

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilir veya Sağ Alt Köşede Bulunan Whatsapp İkonuna Tıklayarak Bizimle İletişime Geçebilirsiniz: