Halkalı Merkez Mahallesi, Posta Sokak, Cadde 24 Residans D:140 Halkalı, Küçükçekmece
trende

Franchise Görüşleri
Anasayfa » Franchise » Franchise Görüşleri

Franchise Görüşleri 

Dünya Çapındaki Franchise Sahiplerinin Görüşleri

Eski Bir Öğretmenin Franchise’ı

Eski bir öğretmen olarak Nutty Scientists programının müşterilerimize ne kadar memnuniyet sağladığını rahatlıkla görebilmekteyim. Çocukların uygulamalı bilimi çok sevmesiyle birlikte “Eğlenceli bilim sınıfı” olarak bilinmeye başladık. Kendi programımı yürütmeme izin verdikleri için Nutty Scientists’e teşekkür etmeliyim. Her çocuk Nutty Scientists’ten mutlulukla ayrılıyor ve bu benim için her şeye değer.

Grace Andes, Franchise Sahibi, Florida, ABD


 Çocukların ve Ailelerin Sevdiği Franchise

Houston pazarına Nutty Scientists’i getirdiğimiz için çok mutluyuz. Aileler ve çocuklar; okul sonrası eğitimler, atölyeler, kamplar, bilimsel gösteriler veya doğum günü partileri gibi aktivitelerimizi çok seviyor. İlkokul öğrencilerine hayat boyu katkı sağlayacak bir eğitim ile bilim tutkusunu aşılıyoruz. Çocuklar; öğreniyor, gözlemliyor, keşfediyor, deneylere katılıyor ve destekleyici, yaratıcı, eğlenceli bir ortamda sonuçlar çıkartıyor. Çocukların hayatında bir fark yaratmaktan gurur duyuyoruz.

Victoria Lioznyansky, Houston Nutty Scientists Sahibi


Topluma Fark Katan Franchise

Nutty Scientists of Acadiana, 24 Ekim 2015’te Lafayette,LA ‘de büyük açılışını gerçekleştirdi. Franchise olarak ana hedefimiz, coşkumuzu ve heyecanımızı öğrenme dünyasına taşımaktı. Nutty Scientists, çocukları eğitmenin yanında onların yüzlerinde bir gülümseme bırakma fırsatını bize tanıdı. Bizim laboratuvarlarımız çocuklara okul sonrasında veya tatillerde çeşitli aktiviteler( doğum günü kutlamaları, yaz kampları, alan gezileri) yapmaları için imkan sağlıyor. Nutty Scientists bize çocukların eğitim deneyimini geliştirerek onların güçlü bir özgeçmişe sahip olmalarını sağlama fırsatı verdi.

Elizabeth Domingue & Alexandra Drouant, Nutty Scientists of Acadiana, ABD


Ödüllü Franchise Fırsatı

Kuzey Kentucky’de 2013 yılından beri Nutty Scientists franchiseına sahibiz. Eğitim veya iş alanında herhangi bir tecrübemiz olmadığından dolayı franchise almak bizim için zor bir karardı ancak verdiğimiz karardan son derece memnunuz. Nutty Scientists işletmeyi kurmamızı kolaylaştırdı. Toplumun, çocukların, ailelerin ve eğitimcilerin geri dönüşleri gururlu ve mükemmel hissetmemize sebep oldu. Her gün çocukların sevdiği Nutty dersleriyle onların eğlenirken öğrenmelerini sağlıyoruz

Scott & Mistie Wisniewski, Kuzey Kentucky, ABD Franchise Sahibi


Geleceğimi Franchise ile İnşa Ettim

Cadiz ilindeki tüm okullarda çalıştım. Eğlenceli Bilim (Nutty Scientists) bana geleceğimi inşa etme şansı verirken aynı zamanda toplum için önemli işlere imza atmamı sağladı. Müşterilerim ve benim için gerçekten faydalı oldu.

Ramon Morales, İspanya, Franchise Sahibi


Erişilebilir Franchise

Kısa bir süre önce sözleşmemi 25 yıllığına yeniledim. Ülkede markanın oluşturduğu mükemmel imajdan ve uyumdan fazlasıyla memnunuz. Başarımız Warner Brothers, Visionarium Müzesi ve bazı eğitim yetkilileriyle yaptığımız anlaşmalarla garanti altına alındı.

Eduardo Amaro, Ana Franchise Sahibi, Portekiz


Çocuklara İlham Veren Eşsiz Franchise

Ürdün’de yürüttüğümüz Nutty Scientists Franchise İşletmemiz bize sadece eğlenme değil aynı zamanda çocukların merakını arttıran ve onlara ilham veren büyük bir görevin parçası olmamızı sağladı. Aktivitelerimiz yaratıcı ve herkesin detaylı bilgi almak için ilgilendiği bir hale dönüştü. Geniş tema yelpazemiz gerçek anlamda her yere uygun hale geldi. Her zaman yeni satış kanalları ve yeni fikirlerimizle birkaç müşteri ile sınırlı kalmayıp kendimizi sürekli geliştirdik. Çok kısa bir sürede aldığımız pozitif dönüşler gerçekten inanılmazdı! Daha iyi çalışma yollarıyla sadece çocukları değil ebevenyleri de kısa sürede etkileyebildik. Böyle bir oluşumun parçası olmak gerçekten harika!

Hadeel Anabtawi, Ürdün, Ana Franchise Sahibi


Çocukların Hayatındaki Büyük Rol

Mısır’daki ilk Nutty Scientists 2010 yılında kuruldu. Çocukların eğlenirken yeni bilim konseptleriyle öğrenmesini görmek çok keyifli. Benim için bu keyif, hayatımı ve kariyerimi değiştirme kararını almamda yeterliydi. Geleneksel olmayan eğitimin yeni nesiller üzerinde büyük katkısı olacaktır. Nutty Scientists çocuklara verdiği eğitimdeki tecrübesiyle pazarda büyük rol oynamaya her zaman hazır.

Bassam Faired, Mısır, Ana Franchise Sahibi


Franchise Ailesine Sahip Olma Gururu

Nutty Scientists ailesine dahil olmak ve bu yeni iş kavramını ülkemde tanıtıp başarılı bir hale getirmek benim için gurur verici oldu. Müşterilerle tanıştığımda, bizim müttefikimiz haline geldiler ve Nutty Scientists gibi bir iş ortağına sahip oldukları için memnuniyetlerini ilettiler. Burada bir şey sattığınızı değil bir şey kattığınızı hissediyorsunuz. Nutty Scientists, hayatınız boyunca kendi işletmenizde eğlenceli hizmetler sunmanızı ve geleceğe katkıda bulunmanızı sağlamaktadır. Ne güzel bir miras!

Patricia Solano, Dominik Cumhuriyeti, Franchise Sahibi


Uluslararası Franchise Desteği

Nutty Scientists ile öğrenmek çoğu çocuk için “zor ve korkutucu” olmaktan çıkmıştır. Bütün çocuklar bilimi eğlenceli bir şekilde öğrenebilirler. Çocuklar ve aileleri sadece okullarda değil aynı zamanda bilim, tatil kampı gibi yerlerde de gülerek, merak ederek ve bilimin yaşamlarının bir parçası olduğunun farkına vararak öğreniyorlar. Aynı zamanda iş yelpazesi oldukça geniş olup; okullar, şirketler, fuarlar, tatil kampları ve diğer bütün Nutty Scientists temalarıyla çocuklar için dünyayı keşfetmelerinde bir çok seçenek sunuyoruz. Nutty Scientists’in tam desteği ile bu ilham verici işi büyütüyoruz.

Dini Novita, Endonezya, Ana Franchiser

En iyi 100 Çocuk Geliştirme Franchiseı Arasında!​

Nutty Scientists 2018 Franchise Gator tarafından en iyi 100 çocuk geliştirme franchiseından biri seçilmiştir.

Tam Destek Sistemi

Her aşamada Nutty Scientists Franchise destek ekibinin pazarlama, eğitim gibi alanlarda yanınızda olduğunu keşfedin.

Detaylı Bilgi >

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilir veya Sağ Alt Köşede Bulunan Whatsapp İkonuna Tıklayarak Bizimle İletişime Geçebilirsiniz:
WhatsApp chat