Halkalı Merkez Mahallesi, Posta Sokak, Cadde 24 Residans D:140 Halkalı, Küçükçekmece
trende

Bize Uygun Musunuz?
Anasayfa » Franchise » Bize Uygun Musunuz?

Bize Uygun musunuz?

 

Nutty Scientists Franchise olmak için her şeye sahip misiniz?

Yıllar içinde en başarılı franchiselarımızın maddi ve manevi niteliklerinin bir karışımını oluşturduk. Çocuklarla çalışmak için gerekli tutku ve toplumda fark yaratma isteği aradığımız en temel özelliklerdendir.

Nutty Scientists deneyimini pazarda somut etkenlere bağlayabilmek için;

•Bilimde bir geçmişe sahip olmanıza gerek yoktur ancak başarılı bir satış ve pazarlama alt yapısı geliştirme gerekmektedir.
•Franchise sahipleri kurulacak ülkede yaşamak zorundadır.

Fiziksel konum şart değil, seçenektir.

Tekli franchise anlaşmalarında fiziksel konuma gerek yoktur. Birçok franchise, programlarımızı öğretmen için çeşitli mekanlara göndermek üzere eğitmen işe almaktadır. (okullar, doğum günü partileri, yaz ve tatil kampları, fuarlar vb.)

 

Bunun yanında Nutty Scientists Laboratuvarlarımızla fiziksel bir konum kurabilir, büyümek için fırsatlar kazanabilirsiniz. Bu zengin yaratıcılık merkezleri ile müşterilerin franchise işletmelere gelmesine imkan verilmektedir. İşletmenin konumu, her yaştan çocuğun bilimsel kavramları eğlenerek öğrenmesi için toplanabileceği bir yerde olmalıdır.

Nutty Scientists her şehir, bölge ve ülkenin ihtiyaçlarına uyarlanan esnek modellere sahiptir.

Franchise 500

Nutty Scientists, 2018 yılında Entrepreneur Franchise 500 listesinde 353.cü olarak yerini almıştır.

Yatırım Rakamları

Her iki Nutty Scientists Franchise modelinin yatırım maliyetlerini inceleyin. Pazara girebilmeniz için düşük maliyetler sunuyoruz.

Detaylı Bilgi >

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilir veya Sağ Alt Köşede Bulunan Whatsapp İkonuna Tıklayarak Bizimle İletişime Geçebilirsiniz:
WhatsApp chat