Halkalı Merkez Mahallesi, Posta Sokak, Cadde 24 Residans D:140 Halkalı, Küçükçekmece
trende

STEM Laboratuvar Kurulumu

21.08.2019
533
STEM Laboratuvar Kurulumu

STEM laboratuvarı

STEM eğitim yöntemleri kullanmaya başlayan ülkelerde karşılaşılan temel problemlerden biri uygun laboratuvar kurulumlarının oluşturulması ve deney materyallerinin STEM yaklaşımı ile belirlenmesi, sağlanmasıdır.

23 yıllık deneyimimizle dünyanın her noktasında STEM laboratuvarları kurduk. Bu laboratuvarlar, kullanılacak materyallerden, mekan ve teknolojiden daha çok bir felsefeye ihtiyaç duyarlar. Bu bakış açısıyla bulunduğunuz her yeri STEM laboratuvarına çevirebilirsiniz.

Nasıl Yapıyoruz?

STEM laboratuvarına dönüştürmek istediğiniz mekanın, ölçümlerini yapıyor ve tasarımını gerçekleştiriyoruz.

STEM eğitim yöntemi konusunda uzmanlaşmış iç mimarlarımız, eğitim danışmanlarımız eşliğinde mekanınızdan sağlanabilecek en yüksek faydayı garanti ediyor. Tıpkı dünyada gerçekleştirdiğimiz diğer laboratuvar örnekleri gibi.

STEM deney materyallerinin sağlanması

Nutty Scientists sadece laboratuvar tasarım ve uygulaması ile değil STEM materyalleri konusunda da size desteğini sunuyor. Yaş gruplarına göre ayrımlanmış STEM deney paketleri, dönem boyunca kullanılabilecek tüm materyalleri içinde barındırıyor.

Deney paketlerini kendi tercihlerinize göre seçerek kurumunuzun eğitim anlayışına uygun dönemlik eğitim paketleri oluşturabilirsiniz.

Milli eğitimde yerelleşme ve kişiselleştirme yaklaşımımız, Nutty Scientists’in dünya üzerine farklı kültürlere sahip devletler arasında STEM eğitiminde hala dünya lideri olmasının temel sırrıdır.

Daha Fazla Bilgi Almak İçin Bizi Arayabilir veya Sağ Alt Köşede Bulunan Whatsapp İkonuna Tıklayarak Bizimle İletişime Geçebilirsiniz:
WhatsApp chat